همه چیز درباره آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس خارج از کشور جمهوری اسلامی ایران

چاپ و استفاده از مقالات این وبلاگ در سایتها و روزنامه ها و مجلات با ذکر نام وبلاگ بلامانع است // برای مشاهده ی تمام سئوال و جواب ها - آرشیو مطالب - را انتخاب نمایید

3- لطفا مزایا و معایب اعزام به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور را با هم مقایسه کنید

لطفا مزایا و معایب اعزام به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور را با هم مقایسه کنید و خواهش می کنم بی طرفانه آن را بنویسید . .............. پاسخ کامل در ادامه مطالب .  

آخرین ویرایش به منظور پاسخ به نظرات رسیده به وبلاگ در تاریخ 2 / 7 / 1392 

من واقعا نمی توانم مزایا و معایب آنرا با هم مقایسه نمایم چون نظر افراد در این زمینه کاملا متفاوت است و یکی از اهداف من در نوشتن این مقالات مفصل آن است که هرکسی خودش قضاوت کند و تصمیم بگیرد .اگر کار در مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور را یک فرصت برای کار و درآمد عالی تصور کنید سخت در اشتباه هستید ولی اگر آنرا یک فرصت مطالعاتی بدانید که در هر سال آن حداقل 5000 دلار پس انداز خواهید داشت و این فرصت استراحت و تمدد اعصاب و آسایش و تقریبا 10 هزار دلار آن برایتان خوب است پس این دو سال می تواند برایتان جذاب بوده و احتمالا کمی بیشتر پس انداز نمایید . ضمنا توجه داشته باشید که همه کشورها شرایط یکسان ندارند . با توجه به اینکه مبلغ فوق العاده ارزی که پرداخت می گردد حدود 20 سال است اصلاح نشده در بعضی از کشورها که هزینه زندگی درآنها کم است همکاران واقعا در بازگشت پس انداز خوبی دارندودر یک کشور مانند قطر که به دلیل رشد اقتصادی و آمادگی برای جام جهانی فوتبال هزینه ی زندگی خیلی گران شده است در پایان ماموریت چندان پس اندازی برای همکاران باقی نخواهد ماند . خلاصه اینکه مزایا و معایب اعزام به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور با توجه به کشور مقصد شما و شرایط خاص خودتان ممکن است متفاوت باشد و قضاوت آن با خودتان است .

تاریخ ارسال: دوشنبه 11 شهریور 1392 ساعت 17:18 | نویسنده: مدیر وبلاگ | چاپ مطلب
نظرات (0)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد