همه چیز درباره آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس خارج از کشور جمهوری اسلامی ایران

چاپ و استفاده از مقالات این وبلاگ در سایتها و روزنامه ها و مجلات با ذکر نام وبلاگ بلامانع است // برای مشاهده ی تمام سئوال و جواب ها - آرشیو مطالب - را انتخاب نمایید

8- مراحل آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور را شرح بدهید

مراحل آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور را شرح بدهید از اول تا آخر . .............. پاسخ کامل در ادامه مطالب .  

آخرین ویرایش به منظور پاسخ به نظرات رسیده به وبلاگ در تاریخ 2 / 7 / 1392

این مراحل خیلی ساده و روشن هستند و دقیقا در دفترچه آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور بیان شده است با این حال من هم یکبار خلاصه ذکر می کنم . ابتدا باید در آزمون نظری قبول بشوید که در دفترچه آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور دقیقا شرایط آن بیان شده است حتما این دفترچه را دوبار به دقت مطالعه نمایید و مطابق آن عمل کنید. و سعی کنید در موضوع مورد تدریس و کار خود تسلط کامل پیدا کنید منظورم تسلط نسبی مثل عموم همکاران نیست منظورم تسلط کامل و اشراف به تمام ریزه کاریها است .

بعد از قبولی در آزمون نظری شما را برای شرکت در مصاحبه حضوری دعوت می کنند در این مرحله هم توان معلمی شما از نزدیک مورد بررسی اساتید مربوطه قرار می گیرد .

بعد از قبولی در این مراحل بقیه مراحل بیشتر جنبه اداری داشته و باید تعدادی فرم و مانند آنها را در اداره گزینش استان محل خدمت پر کنید و در مصاحبه حضوری شرکت کنید که برای همکاران فرهنگی با سابقه اجتماعی و فرهنگی که عموما دارند و در همه فعالیتهای عمومی و اجتماعی به هر حال شرکت دارند مشکلی نیست .

به دنبال این مراحل اداره امور بین الملل و مدارس خارج از کشور وزارت وزارت آموزش و پرورش شما را در یکی از کشورهایی که مورد نیاز است سازماندهی می کند و این را به شما اطلاع می دهند. و در پایان به امید حق به کشوری که برایتان در نظر گرفته شده است اعزام خواهید شد .

تاریخ ارسال: سه‌شنبه 8 مرداد 1392 ساعت 17:29 | نویسنده: مدیر وبلاگ | چاپ مطلب
نظرات (1)
شنبه 14 فروردین 1395 14:12
سجاد
امتیاز: 0 1
لینک نظر
با سلام
اگر به فرض قبولی و تعیین کشور, کشور اعزامی مورد پسند ما نباشد چه کاری میشود انجام داد؟
پاسخ:
سلام
مذاکره کنید خیلی محترمانه و با صبر
ولی در نهایت احتمال داره مجبور بشید انصراف بدید .
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد