همه چیز درباره آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس خارج از کشور جمهوری اسلامی ایران

چاپ و استفاده از مقالات این وبلاگ در سایتها و روزنامه ها و مجلات با ذکر نام وبلاگ بلامانع است // برای مشاهده ی تمام سئوال و جواب ها - آرشیو مطالب - را انتخاب نمایید

10- هدف شما از نوشتن این وبلاگ چه بوده است ؟

هدف شما از نوشتن این وبلاگ چه بوده است ؟ تا به حال که سالها از آزمون اعزام می گذرد یک چنین مقالات مفصل و جامعی ندیده بودم ! و بسیاری از مطالب مطرح شده در نوشته شما برای اولین بار است که طرح می شود ! .............. پاسخ کامل در ادامه مطالب . آخرین ویرایش به منظور پاسخ به نظرات رسیده به وبلاگ در تاریخ 2 / 7 / 1392

من از این نوشته چند هدف را دنبال می کنم

اول اینکه تصورات غلطی که در مورد آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور به وجود آمده را از بین ببرم و دوم آنکه خیلی از افراد را که واقعا حقشان این است که اعزام بشوند ولی به دلیل همین تصورات غلط در آزمون شرکت نمی کنند تشویق کنم وارد میدان رقابت بشوند و اجازه ندهند غیبت آنها زمینه حضور نیروهای متوسط را در مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور فراهم کند . من بسیاری از همکارانم را می شناسم که در عین شایستگی فراوان از این شانس خوب در وزارت آموزش و پرورش دور مانده اند و به خصوص مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور از به کار گیری آنها محروم شده است !  من همکاری داشتم که بعد از همین حرفها در آزمون شرکت کرد و بدون هر نوع مطالعه قبلی رتبه خیلی خوبی آورد و خودش هم خیلی ناراحت بود که چرا دیر متوجه وجود این فرصت شده و آنرا قبلا از دست داده است ؟ و دعا می کنم در سال بعد در آزمون پذیرفته شود .

و سوم آنکه نیروهایی را که تازه وارد وزارت آموزش و پرورش شده اند و یا به آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش فکر می کنند با یکی از شانسهای موفقیت در وزارت آموزش و پرورش آشنا کنم تا از ابتدا برای شرکت در آزمون و استفاده از این فرصت برنامه ریزی کنند .

و چهارم آنکه من هم مشکل عدم وجود مستندات کافی برای آشنایی با آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور را احساس کردم و برای رفع این مشکل سعی کردم قدمی بردارم و دین خودم را به جامعه فرهنگیان ایران بپردازم .

و بالاخره خیلی از همکارانم در مدتی که من برای شرکت در آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور تلاش می کردم سئوال های متعددی داشتند که به دلیل آنکه هنوز اعزام نشده بودم نمی توانستم کامل به آنها جواب بدهم نه برای آنکه ممکن بود با من رقیب باشند خیر به خاطر آنکه از پاسخهای خودم مطمئن نبودم و فقط آنچه را مطمئن بودم صادقانه به آنها هم می گفتم ولی اکنون که یکسال از ماموریتم می گذرد می توانم با اطمینان پاسخ سئوالات ایشان را بگویم و آنچه می خوانید در حقیقت شامل مجموعه ابهامات و سئوالات همکارانم است بعلاوه برخی موضوعات دیگر که بیان آنها را لازم دیدم .

تاریخ ارسال: دوشنبه 17 تیر 1392 ساعت 17:32 | نویسنده: مدیر وبلاگ | چاپ مطلب
نظرات (0)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد