همه چیز درباره آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس خارج از کشور جمهوری اسلامی ایران

چاپ و استفاده از مقالات این وبلاگ در سایتها و روزنامه ها و مجلات با ذکر نام وبلاگ بلامانع است // برای مشاهده ی تمام سئوال و جواب ها - آرشیو مطالب - را انتخاب نمایید

14-فرهنگیان اعزامی به مدارس جمهوری اسلامی ایران درخارج ازکشوربعدازاعزام وبادریافت فوق العاده ارزی د خارج ازکشورچگونه کارمیکنند؟

فرهنگیان اعزامی به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور بعد از اعزام و با دریافت فوق العاده ارزی در خارج از کشور چگونه کار می کنند ؟ آیا با وجود حقوق کافی کارشان در سطح حقوق دریافتی آنها هست یا خیر؟ منظورم این است که با این سطح حقوق باید خیلی بهتر از داخل کشور کار کنند . .............. پاسخ کامل در ادامه مطالب .   

آخرین ویرایش به منظور پاسخ به نظرات رسیده به وبلاگ در تاریخ 2 / 7 / 1392

جواب این سئوال خیلی سخت است . توجه داشته باشید که حقوق ارزی شخصیت افراد را عوض نمی کند کسی که برای پول کار می کند در داخل و خارج فرقی نمی کند . من با افراد زیادی بحث و گفتگو کردم همان هایی که در داخل کشور از حقوق کم و معیشت بد شکایت دارند در خارج از کشور هم از حقوق ارزی کم می نالند در حالی که حقوق ارزی خوبی دریافت می کنند که حداقل از حقوق داخل کشورشان بهتر است . همان هایی که در داخل خودشان را با سایر کارمندان مقایسه می کنند در خارج از کشور هم خودشان را با کارمندان ادارت همان کشور مقایسه می کنند و مرتب روی طبل نارضایتی می کوبند !! خلاصه کنم آدمها تقریبا چندان فرقی نمی کنند همان هایی که در داخل وقتی وارد کلاس می شوند اصلا به درآمد و حقوق فکر نمی کنند اینجا هم همینطور هستند و درسشان با حقوقشان متناسب نیست یعنی معمولا خیلی بیش از حقوقی که می گیرند کار می کنند ولی آنهایی که از لحظه ورود به کلاس برای خودشان ساعت می زنند و بعد از چند دقیقه می گویند دیگر تمام شد به اندازه حقوقم کار کردم دیگر هیچ! در خارج از کشور هم همینطور هستند و به بهانه عدم تناسب حقوق دریافتی با فلان شغل و فلان فرد همیشه کار خوبی ارائه نمی دهند متاسفانه بعضی آدمها اینطوری هستند دیگر . در پایان ذکر این نکته خیلی مهم است که تمام نیروهای اعزامی فقط به دلیل دریافت حقوق بیشتر خوب کار نمی کنند بلکه دلیل مهم تر آن است که بتوانند نظر مدیران خود را جلب کنند تا شاید تمدید ماموریت شده و برای سال سوم هم به ماموریت خود ادامه دهند و این مسئله انگیزه مهم تری برای کار بیشتر است.

توصیه به مرکز اعزام : برخی از فرهنگیان اعزامی جمهوری اسلامی ایران به خارج از کشور به خوبی می توانند در عین حالی که همیشه از زیر کار فرار می کنند خودشان را بسیار پر کار و جدی نشان بدهند . در این خصوص لازم است مرکز اعزام در تمدید ماموریتها بیشتر دقت نموده و از کسانیکه در خواست تمدید ماموریت برای سال سوم دارند گزارش دو سالانه کار بخواهد که معلوم بشود در این دو سال چه کار مفیدی انجام داده است .

تاریخ ارسال: چهارشنبه 29 خرداد 1392 ساعت 17:37 | نویسنده: مدیر وبلاگ | چاپ مطلب
نظرات (0)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد