همه چیز درباره آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس خارج از کشور جمهوری اسلامی ایران

چاپ و استفاده از مقالات این وبلاگ در سایتها و روزنامه ها و مجلات با ذکر نام وبلاگ بلامانع است // برای مشاهده ی تمام سئوال و جواب ها - آرشیو مطالب - را انتخاب نمایید

15 – چگونه می توانم خودم و همسرم هر دو نفر فوق العاده ارزی دریافت نماییم

چگونه می توانم خودم و همسرم هر دو نفر فوق العاده ارزی دریافت نماییم . با توجه به اینکه در دستور العمل آمده در صورت قبولی زوج فرهنگی فقط به مرد فوق العاده ارزی تعلق می گیرد و خانم فقط حقوق ریالی داخل کشور را دریافت می کند ؟ .............. پاسخ کامل در ادامه مطالب .  

آخرین ویرایش به منظور پاسخ به نظرات رسیده به وبلاگ در تاریخ 2 / 7 / 1392

البته در دفترچه آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس خارج از کشور جمهوری اسلامی ایران عبارتی در این باره آمده ولی به نظر می رسد که دفتر اعزام فرهنگیان به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور خیلی در این خصوص پافشاری ندارد چون هر سال هستند کسانی که به صورت زوج فرهنگی به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور اعزام شده و هر دو نفر هم حقوق ارزی دریافت می کنند .  به خصوص اینکه هر کسی که در آزمون پذیرفته می شود برای دریافت فوق العاده ارزی صاحب حق است و لذا شما نهایت تلاش خود را برای قبولی هر دو نفر در آزمون اعزام انجام دهید و بعد از آنکه خودتان و همسرتان هر دو نفر در آزمون قبول شدید برای دریافت فوق العاده ارزی تلاش کنید . ناگفته نماند کسانیکه من دیدم که هر دو زوج فرهنگی حقوق ارزی می گیرند در سالهای قبل قبول شده اند و احتمالا شامل قوانین جدید نمی شوند ولی به هر حال شما هم تلاش خودتان را انجام دهید .

تاریخ ارسال: دوشنبه 27 خرداد 1392 ساعت 17:41 | نویسنده: مدیر وبلاگ | چاپ مطلب
نظرات (1)
یکشنبه 17 آذر 1392 08:08
همکار رفته از قطر
امتیاز: 0 1
لینک نظر
با تمام این حرفا خودتون دیدین که ما چند زوج داشتیم که هر دو فوق العاده ارزی یم گرفتند . مقصر اصلی دفتر اعزام است که راه دور زدن را باز گذاشته است . من و شما که قانع و راضی به رضای خداییم اما .... .
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد