همه چیز درباره آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس خارج از کشور جمهوری اسلامی ایران

چاپ و استفاده از مقالات این وبلاگ در سایتها و روزنامه ها و مجلات با ذکر نام وبلاگ بلامانع است // برای مشاهده ی تمام سئوال و جواب ها - آرشیو مطالب - را انتخاب نمایید

پیش درآمد

 

 

 
 

شاید تا به حال تلاش زیادی انجام داده باشید تا اطلاعاتی درباره آزمون اعزام فرهنگیان جمهوری اسلامی ایران به خارج از کشور بدست آورید و موفق نشده اید !! شاید این تصور اشتباه که نیروهای اعزامی به خارج از کشور از قبل انتخاب می شوند!!! و در آزمون پارتی بازی می شود!!! روح شما را مثل خوره می خورد و باعث شده هرگز نتوانید با جدیت در آزمون شرکت نمایید ! شاید با تعداد معدودی از پذیرفته شدگان سالهای قبل برخورد کرده اید که مجموعه ای از اطلاعات نا امید کننده را به شما داده اند ! شاید با برخی از افراد مغرض و سست ایمان برخورد کرده اید که متاسفانه با غیبت کردن از برخی افراد ذهنتان کاملا خراب شده و روحیه شرکت در آزمون اعزام را از دست داده اید!!! شاید با مطالعه برخی وبلاگها با آگاهی از تاخیر پرداخت حقوق های ارزی احساس بدی برای اعزام پیدا کرده اید ! و خلاصه اگر هنوز برای استفاده از این فرصت نهایت تلاش خود را انجام نداده اید و نمی دانید چرا ! حتما این مقاله را بخوانید و به شما اطمینان می دهم که این مقاله کاملا بی طرفانه و با دقت و توجه زیاد آماده شده است و با مطالعه آن نظرتان درباره آزمون اعزام به طور کلی عوض خواهد شد .

 
 

 

حتما نمی دانید که تمام کسانی که بستگان فرهنگی دارند ( مثل پدر ، برادر و مانند آنها) اگر یکی از آنها موفق به اعزام به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور شده اند حتما با اختلاف کمی عضو بعدی خانواده هم با استفاده از تجارب نفر اول موفق شده و در آزمون اعزام فرهنگیان جمهوری اسلامی ایران به خارج از کشور قبول شده است و اعزام شده است!!! من در اینجا تمام آن تجارب را برایتان می نویسم .

 
 

 

حتما نمی دانید که تمام کسانی که در مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور مشغول به انجام وظیفه هستند در آخرین سال ماموریت تمام تلاش خود را برای تمدید ماموریت انجام می دهند .

 
 

 

حتما نمی دانید که تا به حال تعدادی زیادی زوجهای فرهنگی موفق شده اند هردو نفر با هم از این فرصت استثنائی استفاده کرده و با قبولی در آزمون اعزام فرهنگیان جمهوری اسلامی ایران به خارج از کشور هر دو نفر از فوق العاده ارزی بهره مند شوند و به زندگیشان تکانی داده اند .

 
 

 

 
 

اگر تازه توجه شما به آزمون اعزام فرهنگیان جمهوری اسلامی ایران به خارج از کشور جلب شده است !! اگر تا به حال به آزمون اعزام به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور فکر نکرده اید ! اگر تازه استخدام شده اید و با مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور آشنا نیستید ! اگر بچه کوچک دارید یا سنوات خدمت شما کم است و حق شرکت در آزمون را ندارید ! اگر هنوز مجرد هستید و همسری اختیار نکرده اید ولی به اعزام به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور اهمیت می دهید ! اگر هنوز کارمند آموزش و پرورش نشده اید و به استخدام در مراکز دولتی فکر می کنید و نمی دانید آیا در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنید یا خیر !! اگر مایل هستید با فرصتهایی که برای رشد و ترقی در آموزش و پرورش وجود دارد آشنا شوید !! اگر مرتب در آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور شرکت می کنید ولی قبول نشده اید و می خواهید بدانید چرا ! اگر در آینده مسئولیتی در اداره امور بین الملل و مدارس خارج از کشور وزارت آموزش و پرورش خواهید داشت و مایل هستید ایرادهای آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور را برطرف نمایید ! حتما این مقاله را بخوانید و به شما اطمینان می دهم که این مقاله کاملا بی طرفانه و با دقت و توجه زیاد آماده شده است و با مطالعه آن نظرتان درباره آزمون اعزام کاملا عوض خواهد شد.

 
 

 

 
 

سخن آخر این که با خواندن این نوشته های من فکر نکنید که خوب حالا دیگر تمام شرکت کنندگان این ها را مطالعه کرده و از کم و کیف آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور مطلع شده اند و کارتان خیلی سخت شده و همه خودشان را آماده می کنند و خلاصه نا امید نباشید با اطمینان به شما می گویم که تعداد کسانی که از این نوشته ها بهره کافی می برند از تعداد انگشتان یک دست بیشتر نخواهد بود چون 90درصد فرهنگیان آنقدر مشغله کار و زندگی و زن و بچه دارند که اصلا نمی توانند این تجارب من را مطالعه کنند و اگر مطالعه کنند نمی توانند آنرا عملی کنند پس خیلی نگران نباشید . من به شما اطمینان می دهم هر کسی این تجارب من را به دقت مطالعه نموده و انجام دهد حتما در آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور قبول خواهد شد .

 
 

در این نوشته که بر اساس تکنولوژی نوین اطلاعات دسته بندی و آماده شده است پاسخ سئوالات زیر را خواهید یافت و اگر سئوالات خودتان را برای من بفرستید سعی می کنم پاسخ آنها را هم به نوشته هایم اضافه کنم . لذا کلیه پاسخها ممکن است در زمانهای مختلفی اصلاح و تکمیل گردند . برای دریافت پاسخ سئوالات خود در باره هر مورد به همان پست مراجعه نمایید .